O nas

"Każda chwila ma inny kolor!"

Poczuj sensualność rozpiętą na całej skali wrażeń. Poczuj kolor każdej z chwil.

Jesteśmy nową marką na rynku, co stanowi nasz pierwszy atut – stworzyłyśmy  taką kompozycję lakierów, tak dojrzewający bukiet kolorystyczny, jakie same zawsze chciałyśmy nosić. Mamy w sobie pasję, entuzjazm i głód eksperymentowania ze strukturą, akcentami i łączeniem tonacji. 

Jesteśmy silnymi kobietami –  to atut numer dwa. Czujemy, że, mocno stąpamy po ziemi, że wiemy i że możemy. Teraz przyszedł czas, aby przekuć tę siłę w piękno. W kolor. W bogactwo chwili, zamknięte w małej buteleczce. W coś stricte kobiecego.

Nasze produkty komponujemy dokładnie tak samo, jak komponuje się akordy perfum, strukturę wina, czy sploty tkanin. To sekret numer trzy. Z uwagą dobieramy bazę koloru, pozwalamy mu się rozpłynąć, pooddychać i po czasie złapać rytm z kolejnym dodatkiem. Kiedy powstanie baza, uzupełniamy ją dodatkami w warstwie górnej i dolnej, akcentem minerałów lub mgiełką drobinek o naturalnej barwie.

Chcemy Was słuchać, odpowiadać na potrzeby i proponować nowe, zaskakujące przestrzenie.

Doświadczenie

O jakość wszystkich składników i proces syntezy dba dedykowany zespół z Dorotą Bujok na czele, wielokrotną mistrzynią Europy, laureatką ponad 200 nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci, 9 – cio krotną zwyciężczynią tytułów Grand Prix oraz Top Master dla Najlepszego Zawodnika Mistrzostw, min. w Rosji, Polsce, Ukrainie, Niemczech, Grecji, Czechach, Hiszpanii oraz Rumunii.

Yes girl, you're unique

Szybka dostawa

Dostawa do 2 dni roboczych
od momentu nadania.

Wydłużony czas zwrotu.

Dajemy Ci na to
aż 30 dni!

Darmowa dostawa

Przy zamówieniu powyżej 150 zł!
Przy płatności on-line.

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.